• 1
  • 2
  • 3
  • 4


Сипучі будівельні матеріали

Суглинок

Суглинок використовуваний при проведенні земляних робіт, виникає необхідність в засипці, підсипання і відсипанні земельної ділянки, території, дороги, ями, і т. д.

Наша компанія "СБМ" пропонує своїм клієнтам купити суглинок високої якості з доставкою або на умовах самовивозу.

Що таке суглинок: опис і характеристики

Ми пропонуємо суглинок - глинисті грунти, число пластичності яких коливається в межах від одного до семи. Залежно від складу бувають різні види суглинка: легкі, які містять зерна розміром від 2 ... 0,25 мм більше 50%; легкі великі, які містять піщані зерна більш 50%; пилуваті, які містять піщані зерна від 20 до 50%; важкі пилуваті, які містять піщані зерна менше 20%.

Завдяки своїм позитивним властивостям грунт суглинок використовують, як матеріал для проїжджої частини грунтових доріг і в якості підстави дорожнього покриття.

Суглинок

Продаж сугленка

Нашою компанією здійснюється продаж сугленка, яка відрізняється слабкою пластичністю або непластична зовсім. У сухому стані цей матеріал має достатню в'язкість, а пилоутворення - відносно невелика. Дана речовина швидко висихає, не липне і не набухає. Ще одна перевага супесей - вони стійкі у вологому і сухому стані, завдяки поєднанню піщаних і глинистих частинок.

Якщо вам необхідний сугленок з доставкою і ви ламаєте голову над питанням: "Де я можу купити сугленок за найкращою ціною?" - звертайтеся в нашу компанію "СБМ" (сипучі будівельні матеріали).

Доставка в будь-який зручний для Вас час. Доставка сугленка по Києву та Київській області, самі мінімальні ціни.