• 1
  • 2
  • 3
  • 4


Сипучі будівельні матеріали

Пісок яружний

Можлива доставка як навалом, так і мішками по 50 кг.

Умови доставки та актуальні ціни на пісок яружний уточнюйте по телефону у наших менеджерів.

Кар'єрний (яружний) пісок має найширший діапазон застосування, від кладок і штукатурних робіт до важкого бетону, благоустрою територій, дорожніх робіт і зворотної засипки фундаменту. Різні кар'єри виробляють різний пісок під багато видів робіт, але всі вони володіють однією загальною якістю, все піски відповідають ГОСТ 8736-93.

Пісок яружний

Спосіб видобутку яружного піску - кар'єрний, тому його собівартість виходить істотно нижче річкового. Однак і якість матеріалу поступається - через великий вміст глини він підходить тільки для вузького набору будівельних робіт. Але цей набір легко можна розширити, так як яружний пісок іноді необхідно чистити, промиваючи великими обсягами води. В цьому випадку глиниста фракція вимивається, а залишок називають намивні (митим) піском.

Такий матеріал має вже набагато ширшу сферу застосування - дрібну фракцію (0,6 мм) використовують для штукатурки, бетонної кладки та інших робіт, де потрібен такий розмір піщинок і не допускаються глинисті частинки, а більші (від 1 мм) - в бетонних сумішах.

Використання кар'єрного піску допускається і в дорожніх роботах - в складі асфальтової і асфальтобетонної суміші. Наявність певної кількості глини тут виступає навіть перевагою, забезпечуючи додаткову міцність дорожнього покриття. А з огляду на його низьку вартість, це відмінна альтернатива більш дорогим сортам піску. Замовити і купити яружний пісок в Києві можна в нашій компанії ТОВ "ВІП Транс Буд". Ми займаємося реалізацією як неочищеного, так і митого піску на вигідних умовах і з доставкою власним транспортом і в короткі терміни по Києву та Київській області.