• 1
  • 2
  • 3
  • 4


Сипучі будівельні матеріали

Пісок

У нас ви можете купити пісок в Києві за найнижчими цінами в необхідному обсязі. Доставка на об'єкт здійснюється максимально швидко у зручний для вас час. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний матеріал для будівництва та інших цілей.

Пісок - це важливий будматеріал, який застосовується при створенні різних сумішей для будівництва, виготовлення конструкцій із залізобетону, оздоблювальних робіт, насипів. До самим часто використовуваним відноситься митий і кар'єрний і пісок. І той і інший вид застосовується для певних цілей. До важливих переваг даного будівельного матеріалу відносять екологічність і економічність. Крім того, пісок дозволяє зменшити усадку бетону при його затвердінні. Він не реагує з водою і не втрачає своїх технічних характеристик, за рахунок чого конструкція, в складі якої є даний компонент, досить надійна і довговічна.

Пісок

Пісок - це штучний матеріал, що складається з частинок гірських порід. Крім цього він може бути осадової породою. Головною складовою такого піску є чистий кварц. Його ще називають діоксидом кремнію.

Пухку суміш, яка виходить вчасно руйнуванні гірських порід і що складається з дрібних частинок (0,14 - 5 міліметрів) відносять до природного піску. Такий матеріал ділиться на види залежно від того, де знаходяться поклади: в кар'єрі, горах, море або річці. Зазвичай він розфасовується в мішки і так продається.

Пісок, що видобувається з річкових кар'єрів, застосовується для будівництва основи автодоріг, приготування сухої суміші і розчинів для будівельних робіт, а також в якості наповнювача для пористого, дрібнозернистого, а також легкого і важкого бетону. Вартість кар'єрного піску набагато менше в порівнянні з річковим. Це можна пояснити тим, що в кар'єрі він піддається процесу обробки, при якій відділяється гравійний щебінь. Крім того, його потрібно транспортувати з інших районів, що вимагає додаткових коштів на перевезення. В пісок з кар'єру може входити глина і каміння, а ось в річковому даних домішок немає, він є чистим. Важливо пам'ятати, що такий компонент, як глина уповільнює процес осідання піску в готовому розчині. Тому іноді краще використовувати пісок з кар'єру.

Пісок має безліч переваг. Це екологічно чистий матеріал, який не подразнює шкіру і не викликає різні алергії, повністю безпечний і не зашкодить клімату будови. Після закінчення часу він не втрачає своїх технічних характеристик. Нерухомість, в якій використовується хороший пісок, все будуть довговічні і надійні.