• 1
  • 2
  • 3
  • 4


Сипучі будівельні матеріали

Грунт

Наша компанія "Сипучі будівельні матеріали" займається доставкою грунту по Києву та Київській області.

Деякі вважають, що чорнозем і грунт, це одне і теж. Насправді дані мінерали мають принципові відмінності. Склад грунту досить бідний. Зазвичай його застосовують в будівництві: вирівнюють територію, засипають під фундамент і т. д. Чорнозем містить безліч корисних і поживних компонентів. Його вже протягом багатьох десятиліть використовують с/г для підвищення врожайності. Якраз за рахунок чорнозему можна відновити виснаженість грунту, так як в його склад входить приблизно 15% гумусу.

Для освіти чорнозему потрібно досить тривалий час. Цей процес може тривати цілі тисячоліття. Даний вид грунту перевершує різні органічні добрива завдяки способу свого формування. Для цього потрібні особливі умови. При гнитті виходить перегній. Він якраз найцінніший. Завдяки перегною можна значно збільшити кількість врожаю.

Грунт

Продаж чорнозема

Хочете, щоб ваш город приносив великий урожай? Або може бути хочете створити шикарний ландшафтний дизайн на своїй ділянці? Тоді замовляйте у нас чорнозем! Адже ні для кого не секрет що це найродючіші землі! Завдяки ній ваш город стане приносити набагато більше врожаю, і ви зможете все літо насолоджуватися смаком овочів, вирощених своїми руками, а також зробити з них заготовки на зиму. А ваші декоративні рослини і квіти біля будинку будуть радувати вас своєю красою і пахощами з ранньої весни і до пізньої осені.

Юридичних осіб також може зацікавити доставка чорнозему, адже він широко використовується для наповнення клумб і газонів на прилеглій до вашої фірми території. Незамінний чорнозем і для тих, хто вирощує овочі та квіти в теплицях. На ділянку чорнозем необхідно завозити щороку, тому що земля стала згодом виснажується.

У нас ви зможете замовити чорнозем з доставкою по Києву і області за дуже вигідними цінами і в будь-якому обсязі. Телефонуйте нашим менеджерам для узгодження часу доставки.